fbpx
Pon - Pt 6:30 – 13:00 / 16:00 – 21:30 Sob: 12:00 – 13:00 / Nie: 13:00 – 14:00   

CZYM JEST CROSS?

CZYM JEST TRENING FUNKCJONALNY?

KTO RAZ SPRÓBUJE TEN ZROZUMIE

CROSS TRENING TO METODA TRENINGU OPARTA NA TRZECH FILARACH: SILE, WYTRZYMAŁOŚCI I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Podczas treningów rozwija się siłę i masę mięśni wykonując ćwiczenia oparte o ruchy funkcjonalne towarzyszące nam w codziennym życiu. Trening funkcjonalny to także wariacja elementów gimnastycznych, technik podnoszenia ciężarów i sportów wytrzymałościowych oraz ciągła zmienność i intensywność. Jest to mieszanka wybuchowa, łącząca się w jedną spójną całość, której celem jest poprawa Twoich wyników sportowych i jakości Twojego życia.

JAK ZACZĄĆ?  JEŻELI ZADAJESZ SOBIE PYTANIE CZY DASZ RADĘ TO ODPOWIEDŹ BRZMI TAK! BO TRENING FUNKCJONALNY JEST ABSOLUTNIE DLA KAŻDEGO!

Nie musisz być w super formie fizycznej, to tutaj tę formę zdobędziesz. Trening dla atlety, czy starszej osoby powinien się różnić tylko obciążeniem i stopniem intensywności, a nie rodzajem.

Zajęcia prowadzone są w grupie pod okiem profesjonalnego trenera, który czuwa nad Twoją techniką oraz bezpieczeństwem. Zapisz się na zajęcia lub wpadnij do klubu, a my wprowadzimy Cię w świat Cross Treningu.

Warto wiedzieć że Cross Trening jest absolutnie dla każdego! Nieważne ile masz lat i na jakim poziomie wytrenowania jesteś – odpowiednio skomponowany program ćwiczeń ukierunkowany na nieustanny rozwój trenujących pomaga zbudować upragnioną sylwetkę.

CROSS BOX: NAJWAŻNIEJSZA W BOXIE JEST ATMOSFERA, KTÓRĄ TWORZĄ LUDZIE, CZYLI WY

Wspólne treningi, motywacja, a także rywalizacja sprawią, że każdego dnia znajdziecie siłę, aby zrobić o jedno powtórzenie więcej. Razem będziemy się świetnie bawić, a w efekty, aż trudno będzie uwierzyć.

Naszą misją jest szerzenie zdrowego trybu życia oraz pomoc w osiąganiu wymarzonych celów treningowych. Jesteśmy licencjonowanym klubem Cross Treningu co daje gwarancję najwyższej jakości szkoleń, programów treningowych oraz standardów bezpieczeństwa. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która zawsze chętnie posłuży Wam radą i pomocą.

Dołożymy wszelkich starań, aby każdego dnia każdy z nas był najlepszą wersją siebie.

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA- DZWOŃ ŚMIAŁO:          TEL. 605 137 701